Regulamin

Zasady korzystania z Domków w Piłce
 1. Nasze Domki wynajmowane są na doby. Minimalna rezerwacja wynosi 2 doby. 
 2. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
 3. Liczba dni pobytu w naszym gospodarstwie określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którą Gość otrzymuje: e-mailem lub telefonicznie. Płatność pobierana jest w dniu przyjazdu w formie gotówki.
 4. Maksymalna liczba osób w jednym domku wynosi 6.
 5. Uiszczenie opłaty za pobyt jest równoznaczne z akceptacją przez Gościa niniejszego regulaminu.
 6. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
 7. W godzinach 23:00 do 07:00 obowiązuje cisza nocna.
 8. W domku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Palić można wyłącznie w wyznaczonym miejscu, wskazanym przez gospodarza.  
 9. W trakcie pobytu Gość samodzielnie dba o porządek w domku. Obowiązuje segregacja śmieci na całym terenie naszego gospodarstwa.
 10. Goście zobowiązani są zostawić miejsce swojego pobytu  w stanie, w jakim je zastali (dotyczy również posprzątania grilla i wiaty grillowej).
 11. Trzymanie zwierząt w domku bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione. Akceptujemy psy i koty.
 12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną, za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku i jego wyposażenia oraz  innych miejsc w obrębie  całego gospodarstwa, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. Dzieci, zwierzęta).
 13. Gość powinien poinformować o zauważonych uszkodzeniach w domku i na terenie gospodarstwa niezwłocznie po jego zajęciu lub zauważeniu.
 14. Dzieci  nie mogą korzystać z basenu i innych atrakcji, w tym palić ognisk, rozpalać grilla bez opieki dorosłych opiekunów prawnych.
 15. Goście mogą parkować wyłącznie w wyznaczonych miejscach.
 16. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.
 17. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji elektrycznej i związane z tym bezpieczeństwo przeciw pożarowym, zabrania się używania w domkach urządzeń elektrycznych i gazowych nie będących na wyposażeniu domku, z wyjątkiem ładowarek do telefonu, laptopa etc.
 18. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji klucz do domku, który zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie klucza nakłada na niego obowiązek zapłaty w wysokości 50,00 zł.
 19. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarz ma prawo wymówić domek w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 20. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.
 21. W kwestiach nieuregulowanych w powyższym regulaminem, zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego i karnego.
Życzymy miłego pobytu 🙂 

Gospodarze Agnieszka i Jacek 

 

Zadaj nam pytanie

Podaj swój numer, jeśli chcesz, żebyśmy oddzwonili.
Napisz swoją wiadomość
Domki w Piłce