dostępne Domki

wybierz domek idealny dla siebie

Domek Oaza

Domek Ostoja

Domek Zacisze

Wyposażenie domków

Strefa Sportowo-rekreacyjna

WIATA GRILLOWA

Wiata grillowa

Towarzyskie serce Piłki. W środku znajdują się dwie duże, drewniane ławy, grill, suszarnia do grzybów, wędzarnia do mięs i ryb, letnia kuchnia, sprzęt do karaoke oraz projektor i piłkarzyki. Zaraz obok znajduje się też zadaszony stół do ping-ponga.

LAS

las

Las wokół domków w Pilce jest jedną z największych atrakcji tego miejsca. Zjawiskowe sosny przeplatane brzozami otaczają domki, a kilometry przepięknych leśnych dróg pozwalają na organizację długich wędrówek pieszych i rowerowych.

BASEN

basen

Podczas upalnych słonecznych dni chwile ukojenia można znaleźć w naszym basenie. To tu rozgrywane są zacięte mecze w piłkę wodną czy zawody pływackie. Nasza buldożka francuska będzie czuwać nad Waszym bezpieczeństwem niczym Pamela Anderson.

PALENISKO

Najlepsze miejsce do urządzania wieczornych biesiad przy gitarze i ognisku: wydzielone palenisko z drewnianymi ławeczkami, gdzie można piec kiełbaski i warzywa.

BOISKO SPORTOWE

Wielofunkcyjne boisko sportowe to wisienka na torcie dla aktywnych wczasowiczów. Można rozegrać na nim turnieje w koszykówkę, siatkówkę, badmintona oraz piłkę nożną.

BIBLIOTECZKA

Czytanie książek to nasza wielka pasja, dzięki czemu powstała biblioteczka zawierająca kilkaset tytułów, które z przyjemnością udostępnimy na czas pobytu.

Wiata grillowa

Las

Basen

palenisko

Boisko sportowe

Biblioteczka

Rowery do wypożyczenia

sezon kwiecień-październik

eco-friendly

darmowe wi-fi

przyjazne dla rodzin

zwierzaki

przyjazne dla zwierząt

domki 4-6 osobowe

Zadaj nam pytanie

Podaj swój numer, jeśli chcesz, żebyśmy oddzwonili.
Napisz swoją wiadomość
Domki w Piłce